| arinuca a întrebat:

Ce va-ti dori de Craciun? Cel mai frumos cadou funda.

Răspuns Câştigător
| ioanabold a răspuns:

Eu nu-mi doresc nici un cadou, decat ca toti oamenii de pe acest pamant sa fie sanatosi si sa aiba un Craciun minunat.Si imi mai doresc sa stau cu familia mea si sa fim cu totii fericiti si sanatosi.Craciun fericitbig grin!

18 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Un catel coker spaniel sau bichon bolgonese sau un baby doll :X

| NewLife18 a răspuns:

Sa nu m-a despart de iubitul meu, in rest nu conteaza!

| Stefan89 a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi sa am prietenii adevarati, pun accent pe adevarati, si familia langa mine.Nu am nevoie de bunuri materiale

| Céline7 a răspuns:

Un catel sau o pisciutza :X

| Ditto a răspuns:

1. Un Craciun fericit impreuna cu familia si cu verisoara mea cea mai scumpa
2. Un glob de zapada
3. Chitara

| Lava a răspuns:

Sanatateae cea mai scumpa

| Doηηa a răspuns:

Sănătate şi fericire + Crăciun fericit in familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Fericire,indeplinire a viselor, bucurie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc sanatate si sa ma intorc acasa.

| Elsiane a răspuns:

Păi... să încep: îmi doresc sănătatea familiei mele (mama este cam bolnavă), să avem bani de cele necesare (nu vreau să fim bogați, dar să avem bani pentru ce ne trebuie: școală, servici, pâine pe masă etc.), haine pentru școală și cam atât. Majoritatea dorințelor mele nu le pot împlini chiar părinții, dar aștept și un cadou frumos de la Dumnezeu. (nu știu cât de cuminte am fost în ultimul timp...)

| DiamondShine a răspuns:

Mi-as dori sa retraiesc din nou acele minunate clipe petrecute in seara ajunului pe vremea cand eram copil.impreuna cu familia si prietenii, asteptand pe Mos-Craciun...

| Raulinio a răspuns:

Va doresc tutor multa fericire si sa uitam macar o zi de orgolii! happy CRACIUN FERICIT TUTUROR! big grin

| Raulinio a răspuns:

Va doresc tuturor multa fericire si sa uitam macar o zi de orgolii! happy CRACIUN FERICIT TUTUROR! big grin

| SethEmm a răspuns:

Un psp si jocul free running sau ps3 si jocul naruto ultimate ninja storm 2

| SabsAbina a răspuns:

Esti fan pariu cu viata asa-i? in fien si eu :X serialu. asa eu mi-as dori de craciun sa stau pur sh simplu alaturi de famile, langa bradul de craciun, sa ascult colinde langa focul semineului, sa simt ca e craciun! fara teme sau invatat sau stres, asa mi-as dori de craciun! big grin. fundita?

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Eu imi dororesc iubire^_^

| PurpleDark2 a răspuns:

Sa ma impac cu fostul prieten...:-

| PuccaPurple a răspuns:

Un glob de cristal, caciula mos craciun orice vrei dar sa fie din inima chiar si un lucru micut chiar mesterit de tine intentia conteaza