| ClaraMaria09 a întrebat:

Hei, TPU! Intrebare pentru acvaristi. Cum stiu ca molly a mea neagra este gravida? Am cautat pe net si de cele mai multe ori zicea ca o sa ia o forma patratoasa a burtii si ca (evident) o sa-i creasca burtica big grin! Asa, deci cum stiu sigur ca este gravida, si cand stiu cand o sa nasca? Mersi anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Bxb_Gabytza_1991 a răspuns:

Pai am avut si eu pesti thinking dar nu sunt experta... Daca e gravida trebuie sa aiba o burta mare si sa ii apara ceva alb cam asa pe burta si nu stiu sg in cat timp nasc pestii dar daca reusesti sa aflii daca e gravida sau nu, izoleaz'o de grup intr'un alt acvariu si dupa ce a nascut izoleaza mama de pui!