| savageH a întrebat:

Nu ma pot decide dintre doua rase de câini:Rottweiler sau Laborator Retriever?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, depinde pentru ce vrei cainele: Labradorii retriever sunt prietenoși, blânzi și afectuoși cu toată lumea in timp ce rottweil-erii au un comportamente imprevizibil. Veterinarii NU recomanda aceasta rasa pentru cineva care nu a mai avut experienta cu cainii.

| Vikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Veterinarii nici nu stiu sa calmeze o pisica la vaccin,d-apai un rottweiller. Orice caine e foarte bun,nici un caine nu se naste rau, doar daca e intaratat de om, nu exista caini de lupta, sfasiat, fiare insetate de sange.Toti sunt caini, cainii sunt ca si copii, cum ii cresti asa ii ai.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Așa și noi ce să facem? să-ți recomandăm din preferințe personale sau ce?! laughing

| SilentRain a răspuns:

Labrador

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Labrador negru love struck