| Florin_Alin_2001 a întrebat:

Hei TPU, puteti sa imi spuneti daca hamsterul meu e alb si altul e negru nu se pot inmulti?
Unu este alb de iarna iar altul este campbell.
Mie imi e frica sa ii dau drumu femelei in cusca masculului pentru ca musca si este mai mare decat ea.
Va rog spuneti-mi daca e bine sa dau drumu hamsteritei in cusca hamsterului, dau funda!

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Pot face pui, evident.Doar ca vor ieși niște corcituri. Mă îndoiesc că masculul va musca femela. Cel mai probabil o sa muște doar alt mascul sau propriii pui.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa nu le pui laolalta si asteapta pana apar puii...