| banu007 a întrebat:

Hei TPU stiti de unde as putea adopta un bulldog, boxer sau ciobanesc german? funda

9 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cainii de rasa nu se dau spre adoptie ca doar nu sunt prosti oameniilaughing se vand, numai daca vrei javre(scuze cateii) sa adopti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Javre? Urat spus, rusine happy

| AtateaConditii a răspuns (pentru anonim_4396):

Vroiam sa iti dau de inteles ca cainii comuni, fara sa fie de rasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Stiu, dar in locul tau as fi spus metis, nu javra.

Răspuns utilizator avertizat
| Fiona232 a răspuns:

De la adapost

| Haney a răspuns:

Cauta pe internet.sigur vei gasi ceva.

| ZuzuPlik a răspuns:

Cauta pe mercador.ro acolo vei gasi cu siguranta de acolo mi-am luat ciobanescul german da click aici www. mercador.ro animale de companie