| alii98 a întrebat:

Hei TPU,unde pot gasi in Ploiesti clinici de sterilizare la pisica gratis(femele), am 3 pisici si 130 de lei pe pisica e mult, si nu pot renunta la ele

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fie iti permiti sa le tii si sa ai grija de ele, fie nu. Poate la 3 iti fac reducere de volum si le rezolva pe toate la 300. Sau lasa-le sa se inmulteasca si vinde puii. Sau fa tocanita cu ei. Ceva din care sa iasa bani.winking

| alii98 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu pot sa le tin,eu le-as tine doar ca nu traiesc singur, si da, ar fi bine sa faca reducere, si de vandut nu vreau, pe gratis