| xOanax a întrebat:

vreau sa fiu reprezentant Avon. In fiecare luna trebuie sa faci comanda? Daca nu faci timp de o luna comanda, ce se intampla? De cat trebuie facuta minim comanda/ catalog?

Răspuns Câştigător
| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Hei! happy Si eu sunt reprezentant Avon. Daca esti la inceput si ai primit programul de bun venit trebuie sa faci comanda cat mai mare, cu cat faci mai mare comanda, cu atat primesti mai mult discount. Daca nu faci timp de o luna comanda nu vei mai primi cadourile. Minimum este de 120 de lei din cate stiu happy

| xOanax explică (pentru AndreeaBanateanu1996):

Si la programul de bun venit trebuie sa faci de minim 120? dar daca am de ex. de 100 de lei, nu pot face comanda?

| xOanax explică (pentru AndreeaBanateanu1996):

Si ppot si pe numele parintilor?
la programul de bun venit cat e minimul?
ma poti face tu reprezentant?

| RebecaAnaMaria a răspuns (pentru xOanax):

Daca ai sub 18 ani..nu te poti inscrie pe numele tau.
iar la programul de bun venit la prima comanda trebuie minim 120 lei sa primesti cadoul. daca ai 100 lei..nu se intampla nimic..doar ca nu mai primesti cadoul

| RebecaAnaMaria a răspuns (pentru xOanax):

La programul de bun venit e asa:
la prima ta comanda de minim 150 lei primesti 15% discount si un luciu de buze ultra glazewear si o mascara supershock

la a doua ta comanda de minim 190 lei
primesti 15% discount si crema de zi Vitale si gelul de curatare anew vitale

la a treia comanda primesti discount mai mare daca plasezi o comanda de minim 120 lei.
iar la a patra comanda la minim 300 lei primesti 25% discount si apa de parfum Instinct pentru ea

daca mai ai interbari imi poti spune.

11 răspunsuri:
| LoredanaT a răspuns:

Nu trebuie sa faci in fiecare luna.o sa iti explice reprezentantul tau...dar nu as vede o problema daca ai clienti nu te afecteaza cu nimic daca faci in fiecare luna..si pentru inceput minim 70 de lei

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Ca reprezentant AVON castigi bani din vanzarile pe care le faci si lunar premii si bonusuri.

Inscrieri gratuite se fac aici -> http://mad.ly/signups/115664/join

Completezi formularul si astepti confirmarea de la AVON

| RebecaAnaMaria a răspuns:

Daca nu dai o luna comanda nu se intampla nimic..eu sunt reprezentant Avon happy de un an. E foarte tare..iti ies si bani..si cadouri. Uite eu am dat comanda iesi de 13 milioane..luni o sa imi vina comanda. si cred ca o sa imi ramana 4 sau 5 milioane mie..asa a mai avut
comanda minima e de 150 lei.
Daca vrei mai multe informatii ma poti intreba. si acum la inceput daca te inscri o sa primesti niste cadoruri in functie de comanda.o sa iti explic si asta daca vrei

| RebecaAnaMaria a răspuns:

Da'i addsad nu pot da mesaje private aici pe TPU sad da te pot face..doar da add sa vorbim

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| rossyu a răspuns:

Nu trebuie sa faci neaparat comanda in fiecare luna, nu te dau afara daca nu faci, doar ca daca faci in fiecare luna discountul tau e mai mare decat daca faci cand iti vine cheful. Comanda minima e de 120 lei.

| Narcisa91 a răspuns:

Inscriu Reprezenanti Avon!
Pentru inscrieri, comenzi sau alte informatii ma gasesti la numerele de telefon:
0769.419.501-cosmote
0753.695.341-Orange