| Mârr a întrebat:

As vrea sa-mi iau un bichon frise. Dar eu am avut inainte un caine si stiu ce responsabilitate uriasa implica. Si a sfarsit dat la o familie la curte. Sa imi mai cumpar acum un bichon? Imi e frica sa nu sfarseasca ca celalalt...

3 răspunsuri:
| quake a răspuns:

Merita sunt animale extraordinare care nu se satura niciodata de joaca eu zic sa iti iei chiar merita

| Macabre a răspuns:

Bichonul cat si caniche-ul sunt unii dintre cateii jucausi,plini de joaca, si energie, merita sa-ti cumperi unul, si nu te gandi cum v-a sfarsi, fi pozitiva.Bafta!

| ChristinneK a răspuns:

Mai intai doreste-ti cuc adevarat asta pentru ca poate cand vei vrea sa il dai cuiva nu il va vrea nimeni si atunci catelusul va suporta multe, mai ales ca tu probabil te vei satura sa ai grija de el.Deci gandeste-te bine si mai intai daca tot vrei sa iti cumperi fa-ti un program care sa il includa pe el.