| bianca000jwj a întrebat:

Heii. Cainele meu nu ma lasa sa dorm noaptea. Daca il dau afara din camera latra si e mai rau. Nu mai stiu ce sa ii fac

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa-i dai "mereu" de mancare, ci sa-i dai mancare PE SATURATE, fiindca mereu cate putin nu-l satura si el este infometat, de aceea nu doarme si plange.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hraneste-l mai bine, fiindca doar un caine nesatul latra si este neastamparat.

| bianca000jwj explică (pentru Violleta2022):

Ii dau de mancare mereu

| Violleta2022 a răspuns (pentru bianca000jwj):

Nu trebuie sa-i dai "mereu" de mancare, ci sa-i dai mancare PE SATURATE, fiindca mereu cate putin nu-l satura si el este infometat, de aceea nu doarme si plange.

| Zuzu1991 a răspuns:

Zgarda antilatrat... macar noaptea
https://www.emag.ro/search/zgarda+antilatrat

| Lizuca1234 a răspuns:

Oboseste cainele, faceti activitati impreuna, astfel incat, la culcare, acesta sa fie obosit. logic ca nu ii va mai trebui latrat si toate alea. si sa aiba mereu apa si mancare proaspete. intr-un cuvânt, ocupă-te mai mult de el! nu il trata ca si pe un accesoriu la moda.