| SecretLady91523 a întrebat:

Caut sa cumpar o maimuta (de preferat rasa capuchin). Daca cunoasteti pe cineva sau stiti vreun site lasati un comm. Fundaa!:*

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Http://www.micapublicitate.ro/......30120.html

Anuntul a fost adaugat acum 20 de zile
Bft!

3 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Mai bine nu...am vrut si eu sa imi iau dar am fost informata ca sunt destul de agresive indiferent de cat de mult le-ai dresa! Iar cheltuielile pentru cresterea lor sunt enorme! Citeste pe net si ai sa vezi! Si plus este ilegal!

| SecretLady91523 explică:

Multumesc foarte mult pentru pareri si desigur pentru site. M-am informat foarte bine...si am aflat faptul ca daca cresti o maimuta de mica intr-un mediu linistit nu o sa faca nimic rau. O sa am mare grija de ea si desigur nu o voi invata sa faca lucruri rele sau agresive. Am mai aflat si ca maimutele capucin au grija chiar si de bolnavi imobilizati (video: http://www.youtube.com/watch?v=iEpJf5-IYwM ).
Sunt foarte sigura in decizia mea oricum multumesc mult tuturor.:*

| Andradutsa a răspuns:

Eu zic sa te informezi mai mult despre ele inainte sa-ti doresti sa ai o maimutica. oricat de frumusele ar fi, ele sunt foarte rele, agresive, mai ales cand sunt in calduri, sar la stapan, strica in casa.
gandeste-te la consecinte inainte...

nu stiu de unde ai putea sa cumperi, dar am vrut sa-ti dau un sfat.