| MyWorlds a întrebat:

Heii! Imi puteti lasa cateva provocari si intrebari?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Intrebari:
1.Spune adevarul de cine iti place?
2. Daca ai mai avea 1 zi de trait ce ai face?
3.Ce ai face daca te-ai trezi si ai realiza ca toata viata ta, a fost un vis?
4.Cati copii vrei?
5.Cum ar arata perechea ta?
6.Ce ai face daca ai fi mai batran\a cu 20 de ani?
7.Ce ai face daca ai castiga la lato 1 milion de euro?
8.Ce iti place cel mai mult la viata ta?
9.Ce super-putere ai alege dintre invizibilitate si telepatie?
10.Ce supererou ai vrea sa fi?

Provocari:
1.Fa 10 farse la telefon cu dialogul:
-Alo.Salut seful\sefa (depinde vezi tu) m-am ocupat de treaba.E plin de sange zici ca e Niagarra si sigur e mort da acum ce-i fac.In orice caz nu va mai deranjeaza.Cum sa se bage in fata dumneavoastra la coada!?

2.Schimbati hainele cu persoana din stanga\dreapta.

3.Saruta 1 baiat (sau o fata depinde cui ii dai provocarea) la alegere.

4.Ia o lingura de scortisoara in gura si tine-o 1 minut fara sa o scuipi.

5.Du-te intr-un loc public si imita ca cineva ti-a furat geanta.

6. Daca e baiat (comporta-te ca o fata 24 de ore)
Daca e fata (comporta-te ca un baiat 24 de ore )

7.Insulta un profesor.

8. Vorbeste ca un poet la persoana a 3 a.

9. Vorbeste cu oameni pe care nici nu ii cunosti.

10.Treci pe langa o persoana si imbratiseaz-o si apoi spui : "-Ahh nu nu era el\ea. "

| MyWorlds explică (pentru KinderBeeeib):

:* Sunt super

| KinderBeeeib a răspuns (pentru MyWorlds):

Mersii.