| joaxenul a întrebat:

Heii TPU vreau sa invat sa desenez frumos online dar nu stiu de unde eu desenez destul de bine adica nu fac caricaturi laughing dar vreau sa invat sa desenez mai bine ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Nu poti invata, trebuie sa te nasti cu talentul acesta.

| Dum4ass a răspuns:

Salut. Daca nu te-ai nascut talentat, nu te poti opune. Fiecare om e talentat in ceva. Asa si cu tine, nu vei stii niciodata sa desenezi ca un copil care a facut asta de mic, si cu desenul a crescut. La fel si cu muzica (voce). FUNDA big grin?