| DenisaBianca29 a întrebat:

Urmeaza sa imi cumpar bichon maltez..as vrea parerile voastre.sfaturi. locuiesc la casa in oras.dar in weekand-uri merg la tara..cum pot sa transport si catelul, nu am masina totdeauna!? Sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| Maia009 a răspuns:

Pentru transport eu ti-as recomanda custi de caini, se gasesc la tote pet shopurile de ori unde!
Din pacate s-ar putea sa ai un inconvenient pentru ca, de exemplu, cainele meu nu a vrut sa intre in cusca nici cu recompensa, nnici cu nimic, asa ca daca nu accepta incearca sa ii pui lesa si zgarda si sa il tii in brate, fiind un caine mic!

3 răspunsuri:
| GhostRider02 a răspuns:

Daca ai timp de el cumpara-ti, altfel las-o balta

| lololory24 a răspuns:

Sincer trebuie sa ai foarte mult tim la dispozitia altfel el se simte neglijat si este foarte greu, dar ca sa poti sa il transportezi ai putea sa ii iei o cusca sau o lesa si ham

| DenisaBianca29 explică:

Cei care au bichon ii rog sa imi dea cateva sfaturi generaale?