| Djlsghtnquuw a întrebat:

Helllp! Cainele meu a vomitat aseara, iar acum a vomitat ceva alb. Are 2 luni, si nu il am decat de o zi. Nu vrea sa manance nimic si doarme toata ziua. Ce are? :-s

7 răspunsuri:
| deutza16 a răspuns:

Du-l la veterinar sa-r putea sa aiba o problema la stomac dar depinde ce i-ai dat sa mannace nai voie sai dai lapte.si nici oase sper ca te-am ajutat

| Djlsghtnquuw explică:

Alex,mi-a spus ca are un vaccin facut, dar nu stiu care:-s

| alecsandrurazvan a răspuns:

Du-l cat mai repede la un cabinet veterinar...Si app deparazitarea interna i-ai facut-o?thinking

| annkaa a răspuns:

CEau:*
cel mai bine e sa il duci la un veterinar el stie sigur ce are si ce trebuie sa ii dai, bafta:*

| sebastian1331 a răspuns:

Du-l la veterinar! E cel mai bine!

| Biiiultes a răspuns:

Si catelul meu care are 3 luni vomita ceva alb. si ii trebuie facut vaccin`batting eyelashes i`ai facutpuppy dog eyes?

| vampiresioana a răspuns:

Dul la veterinar sau dai multa apa