| chineze13 a întrebat:

Hello TPU.am primit un pestisor de curand. e baietel. dar am o dilema.nu stiu ce nume sa ii pun.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| iFollowRivers a răspuns:

Arnold, Amadeus,Atlas, Bithy, Bruno,Bulbuc,Coral, Connie, Flipper, Goldie, Hector. funda?

6 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Bubbles,Ajax,Alan,Amadeus,Aqua,Arnold,Arti,Atlantis,Athos,Axis, Bobo,Bruno,Bungo,Clark,Coral,Dante,Dolfi,Dudu,Fifi, Flipper, Fishy. Fundaaaa?

| TheBloodyRoses a răspuns:

Goldie sau Swimmy mei astea imi plac big grin. Sper ca te-am ajutat.

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Uite aici un link alege-ti singur! http://www.google.ro/......http?/url Succes! Funda?

| alexandru1991 a răspuns:

Fliper, Goldie, Sharky big grin

| alexandru1991 a răspuns:

Chuck norrisrolling on the floor

| OanaKJY a răspuns:

Prietena mea are un peste beta si-l cheama Jeremylaughingda ii mai poti spune: Biluta, Pufulet, ahhhm. poti sa-i pui un nume hardcore gen: Rocky sau stiu! stiu!: Adam Lambertlaughing sau Tom Kaulitz...scuza-mi imaginatia tampitalaughing)