| Min4 a întrebat:

Hello TPU! Care ma ajuta si pe mine...as vrea sa citesc o carte...si nu am nici-o idee. Vre-o recomandare de carte politista? big grin Tineti cont ca am 13 ani tongue

Răspuns Câştigător
| Larisa_7991 a răspuns:

Eu ti-as recomanda 10 Negri Mititei de Agatha Christie ...este o carte foarte bunahee hee)Probabil ai auzit de ea.insa daca citesti 2-3 pagini nu te mai poti opri din citit fiind curios(curioasa) sa aflii ce urmeazahee hee

3 răspunsuri:
| miruna013 a răspuns:

Protectorul de john saulhappyii un [ic de groaza, dar e super

| Min4 explică:

Larisa, da stiu... a fost prima mea carte politista... oricum mersi mult! Stiu cum e!

| asdfghjklș a răspuns:

Cianura pentru un suras
ii super cartea si eu am citit-o