| IncorrectUsername a întrebat:

Hello TPU! Daca 2 catei nu raman "lipiti"la actul sexual se poate ca, cateaua sa ramana gestanta? Adica...nu vreau sa ramana, el s.a urcat peste ea si a facut de vreo 4 ori si dupa i-a alungat mama, nu au ramas lipitilaughing
Sunt sanse ca ea sa ramana gestanta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

La caini, un act sexual este atunci cat ambii raman lipiti ( dureaza in jur de 30 de min), daca nu au ramas lipiti, nu exista un act sexual, adica nu o sa ramana gestanta. Acel caine "adea in gol". Daca nu vrei sa ramana cateau ta gestanta, castreaza-o sau protejeaz-o in perioada in care e in calduri, adica din 6 in 6 luni, cu o durata de 20 de zile ( perioada in care e in calduri).

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poate avea pui chiar daca nu s-au lipit. Se lipesc atunci când actul sexual tine mult iar masculul chiar daca nu continua nu si-o scoate big grin atunci se lipesc... ca sa stii si asta laughing)

| IncorrectUsername explică:

@Ipavel pai, ala a dat de vreo 4 ori ca sa zic asalaughing)Adica a impins, nu au facut de 4 ori...