| stangaionut a întrebat:

Help TPU! deci am gasit un metin se numeste darkmt2 deci l-am downloadat mi-am facut cont si am dat la how to install si imi zice asa:

- Download Hamachi client

- Install and open Hamachi client

- Go to Network tab (in Hamachi window) and click on "Join an existing network..."

- Network ID : darkmt21

- Download Dark Metin2 full client exe

- Extract the client archive anywere in your computer

- Enter the Dark Metin2 folder, open config. exe to set your rezolution

- Open mc. txt (inside DarkMetin2 folder) and edit the existing ip with 77.201.210.7

- Run DarkMetin2. exe

-Create an account and ejoy!

si am facut ce zice si numa la faza cu networkucu idula id imi trebuie si parola care imi zice parola plzzzzz funda si vot

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca n trebuie
nu til downlaoda ca ii supreme metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola ii devotat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aceeasi problema ...nu stiu de unde sa o iau crying(((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie un metin privat care sa cresc repede

| relaxo11 a răspuns:

Pai cauta si tu pe net parola da din cate stiu eu parola este 123