| Lacecv a întrebat:

Hey! Am o mica problema. Tocmai am adoptat o chinchilla careia i-am asigurat o cusca foarte spatioasa, locuri de joaca, o las deseori sa se plimbe prin casa, insa o simt usor stresata, fiindca noaptea scoate niste zgomote ca un semnal de alarma si trezeste toata casa. As vrea sa aflu cum pot sa ma apropii mai usor de ea si sa o fac sa se acomodeze mai repede... Mentionez ca are 5 luni si jumatate, iar uneori este jucausa, iar alteori sta intr-un colt fara sa faca nimic...

1 răspuns:
| AndreiusbossXD a răspuns:

E bine sa o lasi sa faca ce vrea ea.Atunci aceasta se va acomoda foarte repede si veti fii cele mai bune prietene