| annaaaa a întrebat:

Hey! Am o super-mega dorinta! Am o sora de 12 ani care vrea un catel pittbul! Am avut un catel dar il aveau parintii mei dinainte de a ma naste eu. Asa ca era foarte batran si a murit! sad (am plans foarte mult etc. ) Si acum de ziua ei vreau sa-i fac un cadou. ( stiu parinti ) un pui de pittbul! Doar ca vreau sa-l adoptez pentru ca am vazut pe net la 200 - 300 Ron si la 14 ani ai mei n-am de unde sa fac rost de suma asta. Daca are cineva pui de pittbul pt. adoptie sau amstaff sau stiti un site comenta-ti! Dau funda!

3 răspunsuri:
| flytothemoon a răspuns:

Buna, sper sa nu te dezamagesc dar, Pittbull este un caine foarte agresiv si de paza. Aiurea este ca trebuie sa-l dresesi pentru ca EI IN GENERAL isi cam fac de cap si s-ar putea sa te trezesti cu perdelele rupte si cablurile roase si pantofii, canapeaua, etc. Rau este si faptul ca un dresor pentru. rasa asta de caini e platit intre 600- 800 lei per/caine.
Daca te "lafai" in bani ii poti cumpara unul. Gestul tau este unul foarte dragut♥
Sper ca te-am ajutat!

| annaaaa explică (pentru flytothemoon):

Stiu despre ce este vorba. Iubitul surorii mele ( sora mai mare 17 ani ) stie cum sa dresezewinking

| Cosmin370 a răspuns:

Sper ca nu te superi daca iti zic asta dar Pitbull este un caine de paza agresiv si rau si in afara de astea mai e si scump la bani dar si mare iti recomand un ciobanesc german e tot de paza dar e super eu l-am gasit cu 1 million poti sa il ei de pui cum am facut-o eu big grin eu acuma am un Bichon havanez and fata pot sa iti dau un pui pe gratis big grin