| alexarosu a întrebat:

Hey! Am un pennyboard de vreo 2 ani si având în vedere ca am învățat destul de bine vreau sa il schimb cu skateboardul. Cât de greu e sa te acomodezi? E mai greu cu skateboardul? Sa fac sau nu schimbarea? Cât mai multe informații cu atât mai bine. Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| adytamatadrian a răspuns:

Eu unul am invatat pe skateboard si apoi pe penny board..tranzactia se face usor dar greu ca skateboard merge mai incet si e mai mare ca latimme dar mai mare la lungime dar mai mic la rocii. eu unul zic sa incepi sa mergi pe skateboard...