| mariancadaru a întrebat:

Hey! Care din caini de mai jos ar castiga la lupta(curiozitate mare)NU FAC LUPTE DE CAINI! Incepem:
1. Pitbull vs ciobanesc caucazian;
2.Ciobanesc german vs ciobanesc bucovinean;
3.Ciobanesc mioritic vs husky siberian;
4.Ciobanesc geman vs husky siberian;
5.Rottweiler vs ciobanesc german;
6.Boxer vs ciobanesc german;
7.Labrador vs golden retriever;
8. Kangal vs rottweiler;
9.Ciobanesc german vs kangal;
10. Pitbull vs kangal;
11.Ciobanesc german vs ciobanesc belgian malinois;
12. Kangal vs ciobanesc belgian malinois;
13.Ciobanesc mioritic vs ciobanesc german.

Dau FUNDA! Rog seriozitate(raspunsuri alese si gandite de voi nu la nimereala)!

Dau:
FUNDA!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea sunt lupte programate intre câini.
Iar tu pariezi.

Tu ne crezi idioți cu curiozitatea asta a ta?

Spune cine face și unde.
Salvează aceste animale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea sunt lupte programate intre câini.

Iar tu pariezi.

Tu ne crezi idioți cu curiozitatea asta a ta?

Spune cine face și unde.
Salvează aceste animale.

Nu ai de unde sa știi care dintre ei pentru ca depinde și de individ în sine nu doar de specie.

Ca specie ciobănescul caucazian e cel mai puternic.

| alexamarti a răspuns:

1Pitbull,2 Ciobanesc de bucovina, 3 Ciobanesc mioritic, 4 Ciobanesc german, 5rottweiler, 6 boxer, 7labrador, 8 rottweiler, 9 kangal, 10pitbull, 11ciobanesc belgian malinois, 12 kangal, 13 ciobanesc mioritic.Acum depine de fiecare caine in sine, sper sa fie doar curiozitate. Funda?

| mariancadaru explică:

NU FAC LUPTE DE CAINI! si in plus de unde as avea atatia caini? Ganditi logic, eram curios ce nu intelegi? De ce as chinui animalele, am vrut sa stiu care sunt cei mau tari caini din astia pot jura ca nu am facut si nu fac o lupta de caini! Ai inteles?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariancadaru):

Că-ți ani ai?

Poți sa juri și pe mata!
Nu te cred!

Mai întâi învață să CITEȘTI!

Am zis ca tu pariezi pe câini.
Asa se face la lupte.

Nu am zis ca sunt câinii tai.
Oricum nu ai de unde sa ai atâția câini.
Doar nu ești nutu cămătaru.

Spune cine face luptele și unde!

Nu ma lua pe mine de prost.

Asa vei scăpa cu o pedeapsa mai mica.

| Bl0ndu12 a răspuns (pentru mariancadaru):

Daca nu spuneai ''nu fac lupte cu caini'' nici nu ma gandeam. Dar de unde pana unde te-ai gandit tu la 13 lupte intre caini?

| mariancadaru explică:

Jur cu mana pe Biblie si pe ce icoana vrei tu! Eu nu chinui animalele nu le-am chinuit si nu le voi chinui! Acum esti convins?

| mariancadaru explică:

Cred ca nu intelegi de unde draq sa stiu eu unde se fac lupte de caini, am 13 ani crez ca pot sa pariez eu? Nu ma pot alege nici cu o pedeapsa nici nu am caine mare am unul mic metis chair esti prost! Ce nu intelegi ca eu nu stiu de lupte programate intre caini sau ce zici tu ma...

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariancadaru):

Prost îl faci pe tactu ala care nu team educat.

Nici măcar nu știi sa minti

| Marius_Moreanu_1976 a răspuns:

Parerea mea este ca un kangal nu are adversar si cred ca este si cam singurul caine care se poate bate 1vs1 cu un lup!