| AliceLiddel a întrebat:

Hey!

Caut si eu de mult un Webkinz (animal din ala cu cod care-l bagi pe net) pentru varamea care are 6 ani si nu gasesc nici unde. Am cautat pestetot pe net da nu am gasit. Stiti vreun magazin (din Romania) unde as putea sa gasesc? happy

7 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hei! Cand ai timp ia toate benzinariile din orasul tau la rand pana gasesti, ok? Eu de la o benzinarie i-am luat surorii mele, important e sa gasesti animalutul potrivit, adica sa ii si placa! Succes!

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Inmedio si parca la Noriel.

| Metallica4ever a răspuns:

E inmedio cu tot felul de jucarii pentru copii si din supermarketuri gasesti si... cel mai bine intri pe webkinz (site) si cred ca poti sa il cumperi si de acolo laughing))

| LouannaCutiepie a răspuns:

Inmedio

| MiniMeow a răspuns:

Billa. Si la Kaufland parca au fost happy

| kokoale a răspuns:

Cauta la billa sau la penny ca sunt mai ieftine decat depe net!