| Teobine93 a întrebat:

Hey dragilor, stiti vreun site bun de unde pot cumpara o zgarda si lesa rezistenta pentru catelusa mea?
Voi va si imbracati cateii? Are rost?
Pupici.

Răspuns Câştigător
| doryalexa a răspuns:

Buna, eu imi imbrac catelul si toamna si primavara...este alegerea ta...
Iarna asta am comandat de la un site numit fichu.ro..n-au foarte multe produse, dar ce au sunt de calitate si la preturi bune.
Cum stii..succes!

11 răspunsuri:
| Andreea213 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o zgarda din zale de lant daca vrei lesa rezistenta si uite aici opinia mea despre imbracatul cateilor: https://cainiiprieteniinostri.wordpress.com/......ii-nostri/

| Teobine93 explică (pentru Andreea213):

Foarte interesant articolul Andreea, multumesc.

| Andreea213 a răspuns (pentru Teobine93):

Cu placere! Ma bucur ca ti-am fost de folos!

| Teobine93 explică (pentru Andreea213):

M-am tot uitat pe Animax, zooMania si Fichu si pana la urma am luat o zgarda si o lesa ambele din piele de pe Fichu.
Nu au foarte multe produse dar mi-a placut ce am comandat. Multumesc pentru recomandare Dory :*
Pe frigul asta mi-e si mila sa o scot afara sad

| wpAbby a răspuns (pentru Teobine93):

Mai bine nu te riști...eu am scutece (covorase absorbante) în casa de rezerva, în caz ca e frig îl pun la ala, succes (amandurora)!

| wpAbby a răspuns:

Nu știu un site, dar știu un magazin pe care cred ca toată lumea îl are în oraș și anume Kaufland, am dat pe lesa 30 lei și zgarda 5-10 lei și sincer sunt mulțumit.Nu îl îmbrac findca este f mic al meu (6 saptamani) și nici nu o sa îl îmbrac deoarece mi se pare o prostie, are blanita dintr - un motiv.Mult succes!

| Teobine93 explică (pentru wpAbby):

Nu prea mi-au placut cele din supermaketuri, multumesc Antonio

| wpAbby a răspuns (pentru Teobine93):

Este ok, poți încerca și pe animax sau zoomania ( căutând pe google), mie mi s-au părut de buna calitate zgarda și lesa, dar este ok

| Teobine93 explică (pentru wpAbby):

Pe astea ma uitam si eu, au produse frumoase si animax si zoomania...mai caut :*

| Anapanda a răspuns:

Eu de aici am cumparat http://m.zooplus.ro/shop/caini/lese_zgarzi_caini comanda vine prin curierat. Eu am cumparat tot de aici si a ajuns in 3 zile transportul costa 15 lei peste o suma de bani livrarea este gratuita. Legat de aceste hăinuţe pentru animalele de companie sunt argumente pro şi contra. Acum, pe perioada sezonului rece, când afară sunt minus zece sau minus 15 grade Celsius, un căţel care este scos din casă, de la temperaturi de plus 20 de grade, hai să zicem că ar merge să fie îmbrăcat", ține si de talie. Dar eu sunt de parere ca nu ar trebui ca au blana care sa le tina de cald, poatr doar daca ii tunzi ar fi bine sa il imbraci dar cu ceva imbracaminte comoda care sa nu il deranjeze.

| Teobine93 explică (pentru Anapanda):

Asa am auzit si eu Ana, daca e obisnuit in casa, e mai sensibil...multumesc de raspuns