| JJONY a întrebat:

Hey,salut happy
Vin si eu cu o intrebare laughing
Ce parere aveti despre tigarile electronice?
Si ce parere aveti despre cele normale happy

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am fumat electronica o perioada si nu m-a ajutat sa ma las de tigari, ba chiar ma enerva tigara aia. Nu era la fel, ma lua cu lesin de la abur si de la arome si mi se ardea mereu, trebuia sa ii schimb mereu atomizorul sau cum dracu se numea

| AnaBejenaru a răspuns:

Mie imi priesc amandouva variantele.Cand sunt in aer liber, la o terasa, intr-un parc, prefer tigara normala.Cand sunt intr-un spatiu inchis, prefer tigara electronica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți ani ai? Adică, o aproximație.

| JJONY explică (pentru anonim_4396):

29 happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru JJONY):

Ar trebui să fii conștient de efectele negative.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Amândouă sunt nocive!

| Sniperw0w a răspuns:

Am o parere negativa despre tigarile electronice de la acea substanta faci mai rapid cancer.

Eu raman la tigara normala.

| Hamed134 a răspuns:

Prefer mai mult țigările normale, cele electronice sunt nesănătoase + că de banii ce ii dau pe 30 ml de lichid și clearomizor îmi iau 2 pachete de țigări.
http://www.descopera.ro/......le-clasice

| Harapumar a răspuns:

Țigările morale dăunează m ai mult sănătății.
Cele electronice dăunează dar nu asa mult.
Eu fumez normale
Dar m-am gândit sa îmi iau electronică.
Dar nu stiu cum
Părinți mei nu stiu ca fumez
Ma rogg
Iti recomand electronică
Si daca vrei sa fumezi normale iti recomand SOBRANE SLIM ROSE...

| Costel_Constantin_2000 a răspuns:

Cle normale sunt nesanatoase din cauza nicotinei in exces cele electronice sun diferite da r daca preferi fara nicotina asta inseamna ca nu vei avea sanse ste mai satisfacaotr cu nicotina si multi zic ca este o diferenta mare