| Alexxutzaa a întrebat:

Hey,stiti de unde as putea adopta/cumpara un caine yorkshire terrier sau shitzu? Si cum s-ar putea aduce pana in Botosani? As dori mai multe informati..Multumesc!

3 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna si eu imi iau un Yorkshire Terrier de Craciun.Colega mea de banca si-a luat 2 de pe mercador.ro la 5 milioane si erau rasa pura si erau in stare perfecta, sanatosi vaccinati etc.Gaseste un anunt pe acest site si negociaza cu vanzatorul pentru transport.

| Alexxutzaa explică:

Specific ca nu am masina.Si daca s-ar putea pretul sa fie pana in 500-600 lei.

| ginoxxx a răspuns:

Tipic romanesc. si moca si sa ti-l aduca acasa...