| SuntSerioasa a întrebat:

Hey,TPU! Am o intrebare: As vrea un editor foarte bun pentru videoclipuri.Am un canal de Youtube si as vrea sa fac videoclipuri bune..va rog frumos vreau multe optiuni
VREAU SA FIE BUN NU CA CELELALTE CA AM MAI GASIT UNELE PROSTE!
DAU FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

1.VideoShow(e printre cele mai bune aplicatii gratuite de editare a videoclipurilor. Poti adauga subtitrari, sa faci colaje, sa adaugi melodii pe fundalul videoclipului, efecte speciale si multe alte lucruri!)
2.VivaVideo(este foarte asemanatoare cu aplicatia VideoShow, deci nu cred ca vei sesiza o mare diferenta.Si este si un bun editor)
3.InShot(e pentru postarea videoclipurilor pe Instagram, poti adauga propria melodie fara ca videoclipul sa fie interzis datorita drepturilor de autor)
4. PowerDirector video editor app(si cu aceasta aplicatie poti edita videoclipurile pe care vrei sa le postezi pe you tube.Este putin mai slab fata de cele prezentate mai sus, dar e mai usor de utilizat).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un film nu de la editoare devine bun, ci de la stiinta regizorului si al echipei de prelucrare.
La fel, cum o casa devine buna nu de la utilajele folosite, ci de la cunostinta de meserie a muncitorilor.
Ia-ti o camera bunicica de filmare, invata s-o folosesti, iar prelucrarile de taiere le poti face cu orice program, inclusiv cu Movie Maker.

| SuntSerioasa explică:

Va rog mai repede!

| Meruna13 a răspuns:

Pentru începători Filmora.go...iar dacă vrei sa te pui serios pe treaba Sony Vegas sau Adobe