| MiraculousDelia a întrebat:

Am și eu o întrebare. Dihorii se înțeleg bine cu cainii dacă sunt introduși în familie de mici? De unde pot adopta/cumpara unul din București în sectorul 2 fără sa știe părinții mei? Stăm într-un apartament mic și avem catel, dar este mai mult al părinților mei și nu-mi mai dau voie sa am un alt animal. Iubesc animalele și dihorii sunt animalele mele preferate. Va rog ajutor și seriozitate!

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Sunt scumpi, cam 100eur si dihorul trebuie sterilizat ca altfel... miroasewinking nu cred ca ti-l vor accepta parintii plus ca ai nevoie de bani pentru a merge sa-l vaccinezi si altele.

| MiraculousDelia explică (pentru alina2k18):

Stiu, dar ma straduiesc oricum. multumesc pentru seriozitate si ajutor oricum happy