| RobertMoto18 a întrebat:

as vrea sa iau o broasca testoasa sau un sarpe însă sunt indecis, voi ce ati alege si va rog sa argumentati răspunsul vostru. Dau si funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O broască țestoasă, deoarece e mai drăguță și nu riști să te încolăcească. tongue

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cine-ți ia așa ceva o face că așa VREA ea/el. Așa că fă și tu ce dorești, fără argumente

| ValentinGabi a răspuns:

Eu îți recomand o broască țestoasă e mai inofensivă si cuminte si nu sperii nici musafiri care mai vin pe la tine.