| FellyGirl99 a întrebat:

As vrea sa ii conving pe parintii mei sa imi cumpere un catel Dar ei nici nu vor sa auda imi spun mereu ca nu as putea fii in stare sa tin un caine, dar mereu incer sa le demonstrez ca pot sa fiu responsabila, dar e la fel. Nu mai inteleg nimic. Ma puteti ajuta, sami spunet cum sa ii conving, va rog! fundita! Apropo locuiesc la bloc cu 3 camere.

Răspuns Câştigător
| Ancutss30 a răspuns:

Am aceeasi problema.Stii ce ar trebui sa faci? Un document in PowerPoint sau un Slide in care sa prezinti ``Caine in apartament`` si pui imagini cu catei si cu rasa pe care ti.o doresti si scrii si cate un mic comentariu intre poze.Ca iti doresti mult, ti.ar schimba viata, ca iubesti animalele, stii tu sa dezvolti. Funda?

1 răspuns:
| Ancutss30 a răspuns:

Funda?