| Andruta05 a întrebat:

Caut urgent caine, mai exact catel (sa nu depaseasca 2/3 luni). Orice fel, dar de rasa pura! Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Eu iti recomand bichonul.Il poti achizitiona din orice magazin de animale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Cauti caine

| gredmaster a răspuns:

Am eu caine saint bernard nu depaseste 3 luni.
sun din trg mures.

| Chocolat3 a răspuns:

I-ati un bichon! Sunt foarte dragalasi si devotati! Eu am bichon si sta mereu cu mine! Este un catelus perfect pentru casa! Il poti dresa repede si usor! :* Sper ca ti-am fost de folos:*