| Robert_George_2001 a întrebat:

Dacă tai unghiile pisicii cu forfecuța mai trebuie stâlp de sisal? FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sa nu cumva sa faci asta! laughing E ca si cum i-ai taia limba! Unghiile pisicii fac parte din corpul ei!

| nugasescusernameliber a răspuns:

Poti sa-i tai unghiutele pana la partea roz! si nu pateste nimic, la pisica mea le taia veterinarul pana m-am invatat eu, dar repet, pana la partea roz, deci numai varfurile.
Recomand in continuare sisal, fiindca unghiile ii cresc destul de repede si vei observa ca si la oameni ca se mai exfoliaza, regenereaza. Plus ca isi maseaza labutele(cu unghiile) de tot ce prinde moale(canapele, covor). Pana la urma pe sisal dai banii odata ca apoi il tot ai.