| Andrei6814 a întrebat:

dau funda persoanei care imi raspunde corect la aceasta intrebare:
Vreau sa imi instalez Windows 7. Eu am XP,si am vazut un tutorial pe youtube,si am vazut ca trebuie sa imi instalez Oracol VirtualBox. L-am instalat si am pus tot ce trebuie dar, cand in tutorial arata acel scris pe ecranul albastru, la mine nu mergea... oare de ce? vreau un raspuns care sa ma ajute sa instalez Windowsul pe aceasta aplicatie! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei sa instalezi windows virtual se foloseste virtual box, daca vrei sa-l instalezi la propiu il instalezi prin boot

| Stormtrooper a răspuns:

Eu, personal nu am auzit de Oracol VirtualBox. Ca sa iti instalezi Windows 7 iti trebuie un calculator compatibil cu Windows 7 si un CD cu Windows 7 legal.

| RAY a răspuns (pentru Stormtrooper):

Fi serios windowsul costa mai mult ca acel pc