| FFabi17 a întrebat:

Fac filmulete pe Windows Movie Maker si as vrea si eu niste idei de filmulete; X Cele mai frumoase si originale funda

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Pai dai pe import pictures si poti face un filmulet cu poze cu tine si pui o melodie de fundal happy Ca sa fie mai frumos iti alegi niste efecte de la video transitions. happy

| SIMINA_8816 a răspuns:

Pai poti face un film in care sa pui poze cu tine si prietena ta. [daca ai].
Sau cu clasa ta. Fiecare elev in parte iar apoi poze cu toti.
Poti face un film doar cu pozele tale happy

Sper sa iti fii fost de ajutor.
Fac si eu filmulete pe movie maker :d
Am bagat unul si pe youtube.
Daca vrei imi poti trimite un mesaj cu id-ul tau si facem unul impreuna happy.

Funda?