| MySergiu a întrebat:

ma ajutati si pe mine unde pot gasi un site unde pot dona pui de caine lup?

Răspuns Câştigător
| MySergiu explică:

Oricum, Bacăul este departe de mine, dar eu îți mulțumesc pentru gest și intențiile tale, tu dă-o liniștit ca se găsesc oricum și în București de unde sunt eu, deci nu îți face probleme pentru mine. Încă o data îți mulțumesc

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

OLX dar cel mai bine scrie pe Facebook pe localitatea de unde esti

| Patronu1 a răspuns:

Pe olx, dar dacă ai vreo fetita nu m-ar deranja sa o iau eu, chiar dacă e corcita, nu ma supăr.

| MySergiu explică (pentru Patronu1):

Oke mersi? Acum depinde de unde esti?

| Patronu1 a răspuns (pentru MySergiu):

Din București sunt. Eu am un lup și un husky, și ma interesează sa iau o fetita pentru lupul meu. Nu o iau pentru mine, îți dai seama ca doi câini sunt mai mulți decât suficienți, vreau sa o iau pentru mătușa mea, ca ea a mai avut trei câini și ultimul a murit nu de mult. În felul asta păstrăm afacerea în familie, sa nu îmi pun problema ca nu am cu cine sa îl dau la pui pe al meu, și o mai ajut și pe ea sa treacă peste despărțirea de câinele ei. Tu de unde ești?

| MySergiu explică (pentru Patronu1):

Bacău, am mai gasit sa îi donez mai am doar 1 acum, sa vad ca un prieten ar vrea el sa o ia si na.

| MySergiu explică (pentru MySergiu):

Oricum, Bacăul este departe de mine, dar eu îți mulțumesc pentru gest și intențiile tale, tu dă-o liniștit ca se găsesc oricum și în București de unde sunt eu, deci nu îți face probleme pentru mine. Încă o data îți mulțumesc