| anytza2000 a întrebat:

mi-am cumparat cu catelus caniche(mascul) si nu stiu ce nume sa-i pun. va rog sa-mi spuneti ce nume de catei frumoase stiti.
P.S :ofer funda! :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndre1D a răspuns:

Uite aici cateva... sper sa te ajute big grin
Astro, Barky,Casper, Colin, Filbert,Jazzy,Kobi,Lars,Mack,Matt,Naby,Pascky,Winston,Waddy,Newman,Lupo, Maxi, Junior, Hopper, Fannie
FUNDA? puppy dog eyes

| anytza2000 explică (pentru AndreeaAndre1D):

De cand l-am adoptat, fratele meu vrea sa-i puna numele maxi laughing si asa ii voi pune numele mersi ff mult :* :*

4 răspunsuri:
| MarianM8777 a răspuns:

Uite ca ii zic eu:
buzdugan(buzdu)
voinicu(voini)
hotzoman(hotzo) asa il cheama pe al meu
labus
haiduc
riciu
apolo
boby
bethoven
blue
colt
gica
felix
kid sau kidy
lord
leo
lucky
nike
oscar
kozca
scooby
rexi
shagy
ted
terry
tom
pufy
hector
burgus
pompi
etc.
niciodata sa nu alegi nume de caini asemanatoare cu comenzile: seth se aseamana cu sezi iar cainele va fi confuz iar daca vei alege un nume lung strigal precurtat doar cand il certi strigal pe tot
bafta!
fundii?

| mirciu1234 a răspuns:

Puci.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

Sebastian,Alois,Ciel,Eloy,Ono,Kuro,Finni,
Roy,Plu,Leon,Mid,Faus,Arn,Agni,Lau,Aber,Beast,Clay,Mill.
Cam atâtea îmi trec prin minte.D: