| PinkySweety12 a întrebat:

Mi-am cumparat un catel e asa de scump:X. E terrier yorkshire fetita si nu stiu ce nume sa ii pun.Help! Cele mai frumoase nume. >Fundita:

Răspuns Câştigător
| BellaMarie a răspuns:

Ada,Pami(Pamela),Lessie,Pretty,Pinky,Wanda,Bubico.Sper ca te-am ajutat.

16 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Ai facut o greseala. Chiar nu inteleg ce ganditi voi cand cumparati caini. Tu dai 10 milioane pe un caine si altu moare ca nu are si el ce sa manace sau moare de foame. Tu nu te-ai gandit ca poti salva o viata adoptand un caine. Mie mila de tine

| darrio2007 a răspuns:

Scump? Cat de scump? Pune-i o fundita rosie la gat si spune-i chiar asa:Fundita.

| pisicutzaa a răspuns:

Maya

| iulia7621 a răspuns:

Ce norocoasa esti eu vreau sa-mi ia mama unul dar nu cred ca o sa am un caine prea curand. poate ne dai si noua reteta ta
Nume:bella, liza, carla
dar ar trebui sa pui un nume care sa o reprezinte si care sa iti placa.

si sa o stapanesti sanatoasa multi ani si sa te joci mereu ce ea

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Buddy,Cooky,Pooky,Kate,Mo,Apple,Mia,Sisi,Bella,Bell,Timi,Lilo,Ada,Azorica,Amigo,Blue,Eli,Joy,Pretty,Bursucel(u),Cleo,Lady,Oitza,Vera,Zoe,Cloe,Mitzu,Mitza...Funda?big grin

| piki a răspuns:

Mie una imi plac numele ce au semnificatie in alta limba.
Ce spui de Malaika ( traducerea lui inger din swahili ). Intra pe google traducere, scrie o trasatura a cainelui in romana si pune sa o traduca intr-o limba mai speciala. Ce zici?

| kate68 a răspuns:

Francesca :X
Asa o cheama pe catelusa mea, nu stiu exact daca te ajuta cu ceva dar ti-as putea spune un nume perfect daca mi-ai arata o poza cu ea, infatisarea e totulwinking

| Putzifer a răspuns:

Cookie e un nume pe care il are si cainele meu tot terrier

| moonlight2134 a răspuns:

Chira

| VlogDinMers a răspuns:

Terry...

| deya_2793 a răspuns:

Alysha
alma
Suzi
betty
kimi
mimi
sisi
roxy
Pufy
Flufy
Maggie
Molly
Lady
Sadie
Lucy
Daisy
Ginger
Abby
Sasha
Sandy
Dakota
Kate
Annie
Chelsea
Princess
Missy
Sophie
lola
Blacky
Nero Fetita
Buddy Lady
Spyke Sadie
Terry Lucy
Rex Daisy
Buster Ginger
Titi Lessie
Cody Sasha
Duke Sandy
Charlie Kinta
Jack Katie
Harley Annie
Rusty Chelsea
Toby Princess
Murphy Missy
Shelby Sophie
Sparky Bo
Barney Coco
Oscar Tasha
Kya, Ria, Sony, Akira, Safira, Mafy, Zora, Kikki iar pentru baieti : Atis, Zacky, Rokky, Athos, Rio, Lord, Stoney, Tom, Bleck, Bling, Ray, Riju,

| nutu222 a răspuns:

Katy
felina
angelina
dorina
catrina
clodine
plowe
comele

| ThinkpPink a răspuns:

1. Arnie
2. Bailey
3. Bella
4.Benji
5.Bridgie
6.Chelsea
7.Sisi
8.Coco
9.Daisy (Ciinele prietenei mele o cheama asa, dragut nume)
10. Jenni

Cel mai tare imi place numele Bailey, sau Sisi tot e dragut. Sper ca ti-am fost de ajutor! :]

| Cosmiii a răspuns:

Linda[asa o cheama pe catelusa mea:X],Puffy,Uffie,Fluffy,Lilly,Mia, Lala, Bibi.

| kissmagik a răspuns:

Sper sa te ajute

Nume de caini cu litera A

Azorel, Alma, Ada, Ariston, Amperium, Aaron, Abbot, Abel, Abercrombie, Abiner, Abraham, Ace, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Ambrose, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Animal, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Archie, Aristocrat,Aristotle, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus, Austin.

Nume de caini cu litera B, C si D

Bubico, Bobita, Bunny dog, Banner, Barker, Barney, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Billy, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtail, Bogart, Bogie, Bojangles, Bond

Cicero, Casper, Cairo, Calloway, Calvin, Capone, Capricorn, Captain, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca,
Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Dino, Denver, Dingo, Da Vinci, Dale, Dali, Dan, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, DrummerDude

Nume de caini cu litera E, F, G si H

Elliot, Enzo, Eddy, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Fiona, Fufa, Fang, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Grivei, Gianny, Gaspar, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goethe, Goliath, Golly, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gunner, Guru, Gus, Gussie, Guy

Hillary, Happy, Hasser, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Holmes, Homer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane, Hutch.

Nume de caini cu litera J, K, L, M si N

Jelly, Jupan, Jean, Jackie, Jack, Jackpot, Jackson, Jagger, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jason, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin

Kelly, Konto, Kuky, Kaiser, Keanu, Kellog, Kennedy, Kentucky, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, King, Kipling

Lord, Luana, Lilly, Lastun, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Leap, Leo, Leprechaun, Levi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lord, Louis, Ludwig

Micky, Mario, Mimi, Mitzi, Macho, Macintosh, Mack, Mackenzie, Macmillan, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammoth, Marc, Marco, Mark, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Martian, Martin, Master, Matador, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nero, Nunu, Nana, Nerra, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel.

Nume de caini cu litera O, P, R, S, T si W

Onety, Ozzy, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Pantera, Pitty, Pynalti, Petty, Pal, Patrick, Patterson, Patton, Paul, Paulie, Pavolv, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Piers, Pilot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, President, Primo, Princess

Rex, Rasfug, Ranger, Ralph, Rambo, Randolph, Randy, Ranger, Rasta, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rider, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Rolls, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Sally, Samurai, Santo, Santos, Sarge, Sassoon, Scar, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Sebastian, Senior, Sergeant, Seth, Seuss, Seymour, Shadow, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Sirius, Skipper, Skittles, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Solo, Solomon, Sorcerer, Speed, Spence, Spencer, Sphinx, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Tarzan, Teddy, Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theo, Theodore, Thief, Thing, Thomas, Thumper, Thunder, Tigger, Titan, Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Wanda, Willy, Walker, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

| iri0906 a răspuns:

Zara mie imi place. sper ca te-am ajutat