| Oana661122 a întrebat:

Vineri ma duc la strand si stau acolo pana duminica. Fiind departe de casă Ce as putea sa iau cu mine înafara de haine si telefon?

3 răspunsuri:
| Maria1300 a răspuns:

Hey! Tocmai am fost si eu intr-o minivacanta la strand 3 zile si mi-am pus :
-peria de par
-pasta si peria de dinti
-gel de dus si sampon
-servetele umede /uscate
-un burete de baie
-incarcatorul de la telefon
-prosoape de baie si poate si un halat de baie
-bani
*Eventual, daca vrei, niste mancare usoara : cereale, iaurt, biscuiti, etc.
Nu mai stiu altceva... Sper ca in majoritate te-am ajutat happy
Distractie placuta la strand! Unde mergi la strand?

| NoLongerInUse a răspuns:

Majoritatea lucrurilor la care m-am gandit eu s-au spus deja. Poti sa incerci sa iei cu tine si niste carti (sau una), stai frumos la soare la sezlong si citesti cat te bronzezi sau ce mai faci tu acolo. :-)))

Distractie placuta!;-)

| Anonimhm a răspuns:

Poti lua machiaje, parfumuri sau ceva de mancare sa ai pe drum