| Zeussan123 a întrebat:

vreau sa ma apuc de youtub, si vreau sa fac ceva fain, ceva bun, adica vreau sa fac ceva nou, ce nu este in Romania, ma gandesc la creepypasta-uri chiar daca sunt in Romania deja, dar nu prea vreau, adica as vrea dar idk, si as vrea ceva fain, nu vlog, doar nu vlog, ceva fara sa-ti filmezi fata. ceva bun, fain, amuzament, si sa atraga lume mai multa, m-am gandit la multe chestii dar nu am o idee, simt ca am o idee mareata ca imi sta chiar pe varful nasului, dar nu dau de ea... cine stie o idee faina care-mi place, buna dau funda! Va rog ajutor big grin

Răspuns Câştigător
| Mary0905 a răspuns:

Creepypasta este o idee excelenta doar ca necesita mult timp de editare si sa gasesti o poveste cat mai necunoscuta pentru a atrage oamenii.
Poti face challangeuri de ex:
1. Flip Bottle
2. UltraChallenge
Si aici ai un site cu multe alte challangeuri:
https://www.wattpad.com/224902651-chestii-trestii-tipuri-de-challenge-uri

Parerea mea ar fi sa faci ceva cat mai original, editat bine si "modern" (ma refer sa nu faci un challenge de acum 1-2-3 ani)

2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Te-ai gandit la mai multe, dar nu ai o idee?
Simti ca ai o idee mareata, dar ne ceri noua ideea?

Te cam contrazici. Ai o camera buna? Ai idee despre editat? Dupa parerea mea pierzi vremea. Cati ani ai?

| Zeussan123 explică:

Am 15 ani, nu fac vlog-uri, Stiu edita in photoshop, stiu edita in Adobe premiere, n-am probleme la editat.Si am zis ca nu fac vlog-uri dar pana la urma ma apuc de creepypasta-uri