| MadaxElena a întrebat:

Heyy...as vrea sa imi cumpar si eu un aparat foto destul de bun.eu as vrea sa imi iau unul de la nikon. Ce parere aveti despre ele? sau ce alte aparate mi-ati recomanda?:d.

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Iti recomand Nikon S51C sau S52, au un design foarte placut si fac niste poze super pentru niste compacte! Banuiesc ca nu vrei profesionale, DSLR, acelea sunt mult mai scumpe si sunt pentru cei care fac bani cu ele sau sunt atat de pasionati de fotografie, incat nu conteaza pretul lor! bafta!