| .sad a întrebat:

Hi happy
o sa imi cumpar un telefon nou cu touch screen. dar nu stiu. vreau sa fie cat mai bun

voi de care aveti?
sunteti multumitzi de el?

tnxlove struck

Răspuns Câştigător
| Miuriel_7546 a răspuns:

Uite eu am Samsung S5230 SUnt fff multumita de el l-am scapat e vreo 6 ori si nu a patit nimic (mentionez ca l-am scapat pe ciment si gresie) asa ca eu ti-l recomand cu placere, e super elegant si meritawinking

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca ai bani si vrei un telefon sa ii pui in fund pe ceilalti ia-ti iphone 4g

| คиค a răspuns:

Buna!

Eu am un LG GW520, si sunt super multumita de el. Are 1 an, mi-a cazut in buzubar de 2 ori, mi-a cazut intr-un lac cand am coborat din masina, si nu are nimic. Sunt extrem de multumita si deoarece nu este pretentios. Eu il tin numai in buzunar, si se zgariase punti folia, si am inlocuit-o [gasesti astfel de folii in magazinele specializate].
In ceea ce priveste bateria il incarc odata la 4 zile, si ascult muzica nebuneste la el si jocuri.

Uite, exact asa arata telefonul meu:

http://news.softpedia.com/......ight-9.jpg

| Fvn a răspuns:

Io am un nokia n97. e ok telu', il recomand.

| Tiffany89 a răspuns:

Eu am samsung corby. E destul de bun, si nu e asa de scump

| Lavinialoveyou a răspuns:

Eu am telefonul samsung s8000 este cu touchscreen. Are 5 mp camera si pana la 16 gb. nu este sensibil la trantit. Sper ca va fi bun.Pretul este de 999 ron

| DdDdde a răspuns:

Eu am samsung delphi g310(cred ca asta e nu stiu sg numele ca abia l-am luat)si pot spune ca e misto are si tastatura carty(nu stiu cum se scriehappy si mie una imi place

| alandala a răspuns:

IPhone happy

| bmh93 a răspuns:

Nokia 5800 XpressMusic
LG KU 990
Samsung s8000
Sony Ericsson U1i Satio

sau mai accesibil Samsung s5600 (din asta am eu si sunt foarte multumit de el la raportul calitate/pret)

| Life Under Rainbow a răspuns:

Daca vrei sa iti iei unul cu touchscreen sa intrebi mai bine un specialist.sa nu iei orice telefon.
eu am un LG Cookie 502 si nu prea sunt multumita de el.adica ma misc foarte incet pe el (cand scriu mesaje de ex). e mai mult un telefon de fitza.cand vreau sa fac repede o poza sau sa ma uit la ceas dureaza cel putin 3 secunde dupa ce am apasat pe ecran.
E destul de enervant cateodata.
Eu as vrea sa imi iau altul.cu butoane laughing
straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am LGGT505
si e si rozlove struck

| shtephie a răspuns:

Yo am LG GT 505 si sunt f multumita de el :X
Are 5mp, Gps...etc...

| RikarDo a răspuns:

LG Kp500 este superb, doar ca nu are blitz, in rest e foarte bun, si chiar foarte ieftin.

| A_7153 a răspuns:

Eu am Lg KP500
Si e bun

| MadyCooL a răspuns:

Eu una am un Nokia N97 si sunt foarte, foarte multumita de el! Are camera de 5mp si face poze foarte frumoase! Chiar daca costa 2400 lei ( 24 de milioane ), merita! Vi-l recomand din tot sufletul!

| ana_5709 a răspuns:

Atata te sfatuiesc sa nu-ti samsung corby e o porcarie