| slowmotion90 a întrebat:

Hi TPU cum pot sa intorc si eu un clipulet, adica este filmat invers Eventual stie cineva un program bun de editat video in afara de cel de la windows si sa fie cat mai simplu nu am nevoie decat sa tai din el sau sa derluez inainte sau sa scriu o subtitrare si sa le intorc ca sunt filmate invers. mersi pupici

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am gasit mai multe programe de editat video chiar online aici http://www.panalu.net/, sunt usor de înțeles, super faine