| CupcakkeLover a întrebat:

Hi! Vreau sa imi cumpar o soparla gecko dar nu stiu cum sa o cresc si cum sa ii pregatesc habitatul. Am cautat pe diferite pagini sfaturi, dar unele dinte ele se contrazic. Ce ar trebui sa fac? laughing Multumesc

4 răspunsuri:
| REMiXDJ a răspuns:

Si krokodilul este o soparla dar mai mare, ha ha, ce zici? Ia legatura pe internet cu Wally Gator, ala are de vanzare soparle, gusteri, krokodili, etc.Tot ce este pe net despre cresterea lor este ok.

| anonimg a răspuns:

Sfatul meu este să lăsăm animalele să crească singure în habitatul lor. Numai așa se vor bucura de viață.

| StrongHeart a răspuns:

Soparla? ce tare

| FPSFan a răspuns:

Soparla Gecko?
Ne-am dat dracu' pe bune.In orice caz poti cauta pe sfantu google pe sfanta wikipedia