| andrushki a întrebat:

Iepurasul meu se taraste cu picioarele din spate si refuza sa manance.Ce e de facut?
-La doctor l-am dus si i-a facut 2 injectii dar tot nu se simte bine.-

Răspuns Câştigător
| Tacii a răspuns:

Asa a fost si iepurele meu...s-a nascut cu o boala.si a murit mai devreme decat trebuia. avea aproape 1 an

3 răspunsuri:
| fihao a răspuns:

Eu cred radumar ca pe mata o facem friptura ca e grasa ca un porc

| marius007 a răspuns:

Poi dace chestia asta ca a stst prea mult inchis in casa sau in cuscabig grin lasatils a umble sa alerge o sa se demorteasca de pizioare

| radumar a răspuns:

Cred ca trebuie facut friptura (sper sa nu te supere raspunsul meu, a fost o gluma).