| ShizAnime a întrebat:

Imi poate recomanda cineva materiale pentru pictura cu acrilice? Nu vreau sa dau prea mult pe ele, nu caut ceva profesional. Daca aveti recomandari de site-uri sau de magazine de prin Galati de unde pot cumpara materialele, va rog sa nu ezitati.
Va multumesc, funda.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

In Galați nu știu ce fel de magazine aveți, deși îți recomand să comanzi de pe https://www.pictorshop.ro/ro/142-seturi-pictura-acrilice-vinilice# ai ce alege, toate sunt bune. Prețul evin funcție de firma producătoare.