| Decebalul a întrebat:

Imi puteti da exemple de pesti care se impaca bine cu guppy?
( Adica sa nu manance cozile guppy-lor si alte de-astea)
Funda pentru cele mai multe specii de pesti!

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Pai trebuie suar pesti mici guppy este hrana pestilor mai mari ai putea cauta pesti de dimensiunea lui sunt foarte multi in magazine.

| maryo238 a răspuns:

Pai, cu guppy se impaca molly, plati, neonii, aia care au rol in curatarea pietrelor si a sticlei, sanitari parca. am avut si eu cu ceva timp in urma. xipho se inteleg cu speciile de mai sus. bafta! funda? big grin

| SherryXoX a răspuns:

Pai neonii, molly astia ii am si eu