| alexghi a întrebat:

Imi puteti spune cam cat ar costa o pereche de porumbei rotati? din aceea pentru nunta

Răspuns Câştigător
| LeMotán a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-i inchiriezi, deoarece porumbeii cand sunt eliberati se intorc la proprietar.Cauta un columbofil in zona ta, cred ca e in jur de 200 de ron.

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O pereche de porumbei rotati pentru nunta costa intre 200-400 de roni.

| alexghi explică:

Ma referam de cumparat ca sa ii pot creste, dar cred ca atata ar costa o pereche, multumesc pentru ajutor.

| RaduLeo a răspuns:

In jur de 200-400 ron depinde

| laur716 a răspuns:

Eu mi-am cumpara cu 50-80 difera culorile daca au inel sau nu...etc.