| nonamenohate a întrebat:

Imi puteti spune niste nume frumoase de pisica?
De fetita si baietel?

Răspuns Câştigător
| ZizicaWanZizicovici a răspuns:

Pentru un baietel mereu mi-a placut numele Zorro. Daca nu ce zici de... Lolek/Bolek; James Bond, si il poti striga J.B. -adica Gi.Bi.-; Olaf; Rufus; Figaro; Toulouse -adica Tuluz- sau Berlioz din 'The Aristocrats'; Cheshire din'Alice in Tara Minunilor'; Monty; Oliver?
Pentru o fetita ma gandes la Tina Turner, prescurtat T.T. -adica Ti-Ti-; Luna; Marie; Baby; Mittens; Mala; BonBon; Marta.

Sper ca am fost de ajutor, si mereu accept o funda big grin.

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

De fetita: Mitzi, Carla, Tina Regina,
De baiat: Matz, Carol, Tom

| 1234avg a răspuns:

Baiat:Thomas
Fatatongueisi happy

| 1234avg a răspuns:

Baiat:Thomas
Fata : pisi (pisicii mele banuiesc ca i-a placut)

| ThePie a răspuns:

Fetita: Aby,Daisy, Alma
Baiat: Jack, Leo, Blue, Max laughing