| alinus05 a întrebat:

Imi puteti spune unde pot gasi niste catei bagabonti in Galati. nici chiar foarte mici!

6 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Buna! Chiar ieri am gasit un catel mic de statura(adult) care statea langa un felinar incolacit si dormea(cel putin asa am crezut prima oara). Vazand ca ma uitam la el, s-a trezit cu greu si abia si-a ridicat capul.Am vazut ca avea ochi rosii si intr-un fel plangea, sarindu-i lacrimi din ochi.In plus si tremura.Un alt catel mai era anul trecut 2011-2012 la scoala noastra. Avea piciorul rupt(era tot adult). Intr-o zi m-a urmarit pana acasa chiar daca avea numai trei picioare, a trecut strada cu mine pana in fata blocului unde a trebuit sa-l las afara.Chiar o ruda de-a mea care statea la tara a primit recent 2 pui de catel si 2 pui de pisica, pe care i-a crescut putin, dar in cele din urma i-a abandonat, vazand ca nu-i vrea nimeni.Momentan am casit 3 pui de pisica, daca vrei un pisoi anunta-ma.

| dukuletzu a răspuns:

Pariu ca sunt chiar in fata blocului tau.laughing

| alinus05 explică (pentru dukuletzu):

Dar de unde ma cunosti

| dukuletzu a răspuns (pentru alinus05):

Nu te cunosc.

| costi3 a răspuns:

Da la biblioteca gasesti caini "bagabonti" ..http://www.youtube.com/watch?v=s1eUO6u3RN4

| AIex a răspuns:

Si tu ai nevoie de un nou catel? laughing