| MoMoScumpik a întrebat:

Imi puteti zice perioada de imperechere a cainilor si a pisicilor?

Răspuns Câştigător
| Cherrybell a răspuns:

La pisici de obicei incepand cu luna martie, iar la caini de la perioada cand ii vine femelei menstruatia se asteapta cam in a8a zi, ar fi cel mai bine, dar ca sa fie sigur de la a5a zi de menstruatie pana pe la a12a ar trebui sa stea impreuna perechea de catei!

4 răspunsuri:
| anutza97 a răspuns:

Eu stiu ca ca catei perioada de imperechere e primavara cand se incalzeste, si eu am catea si cam intr-o luna jumate trebuie sa fete.

| MoMoScumpik explică (pentru anutza97):

Iti urez succes cu puii

| anutza97 a răspuns (pentru MoMoScumpik):

Multumesc si succes si tie daca ai caine sau pisica si vrei sa ii imperechezi.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Cand au ei chef nu stiu ls mine se imperecheaza iarna